Open dagen in de decembermaand

De hele maand december tot de feestdagen is atelier Angelique Cremers op vrijdag en zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur geopend.

Er is hard gewerkt in het atelier aan verschillende nieuwe bronzen werken en schilderijen. Alles is verzameld, gepatineerd, gelakt, opgepoetst en klaar voor exposure!

De galerie is helemaal gerestyled en sfeervol ingericht voor de komende decembermaand.

Naast mijn eigen werk zal er ook werk te zien zijn van 2 van mijn collegakunstenaars. 

Keramiek/grafiek                                                                                                         

Suus Elkink heeft in al haar werken een duidelijk handschrift. Veelal zijn het vrouwen die afgebeeld worden.  Betoverende ogen, speelse verhoudingen en markante handen zijn haar signatuur.

Sieraden                                                                                                                     

De sieraden van Neeltje de Vries zijn kleine kunstvoorwerpen. Gemaakt van o.a. porselein, gecombineerd met diverse materialen, zoals parels, memory wire, zilver en andere materialen.

Mocht je zin hebben om te komen kijken, zie ik je graag.

Uiteraard gaan we dan een proost uitbrengen op het nieuwe jaar!

 

Het atelier is geopend als ik aan het werk ben, of maak gewoon vrijblijvend een afspraak. Tel.nr: 0634567081

 

 

 

 

Expositie TABULA RASA in Museum Valkenburg

Afgelopen week heb ik een  uitnodiging gekregen om mee te doen in een groepsexpositie in Museum Valkenburg.

De expositie loopt van 12 november 2023 t/m 14 januari 2024

https://youtu.be/KTYmbmE0Hdk